Hakkımızda

Sancaktepe alçıpan, yıllardır hizmet veren kurumsal bir firmadır. Uzun zamandır adından ve çok sayıdaki referansıyla kendinden söz ettirmiştir. Alçıpan’ın usta ismi olarak İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlarlar ve taksit seçenekleriyle bölgenin lider firması olarak alçıpan işlerinizi biz yapalım, kusursuz bir işçilikle size teslim edelim.

Kaliteli Alçıpan Ustaları

Sancaktepe alçıpan’ın 10 senedir çalışan ustaları bilgili ve deneyimli çalışanlarımız, verdikleri emeklerle işin ehli olmuş olup işlerinizi en kısa sürede size hizmet vermemizi sağlamaktadırlar. İşin profesyoneli olarak Türkiye’de aranan Sancaktepe alçıpancı , Sancaktepe’nin en aranan ustaları arasındadır. büyük firmalarla yaptığımız çalışmalar ile her türlü platforma alçıpan, asma tavan uygulamaları, oda bölmeleri ve 7/24 sipariş hattı ile en kısa sürede ölçü almaya gelinmektedir.

Profesyonel Alçıpan Firması

Sancaktepe’de alçıpanın usta ismi Sancaktepe alçıpan firması , emektar tavan ustaları ile konferans, kongre merkezlerini , üniversiteleri , hastane ve kamu binalarını , evlerinizi ve odalarınızı, Ofis yada ev dekorasyonu işlerinizi yapıyoruz.

Hızlı Hizmet

Asma tavan yapmak isteyenlerin aklına gelen ilk alçıpancı olarak hedefimiz Sancaktepe’de asma tavanın lideri olmak. Bu amaca erişmek için ellerinden geleni yapan ekibimiz referansları tarafından adından çokça söz ettirmektedir. Lider firma olarak piyasada aranan Sancaktepe asma tavan ustalarına firmamızdan ulaşabilirsiniz. Yıllardır verdiği işte adından söz ettiren firma yeni işleri en hızlı yapan alçıpancı olması ve kusursuz iş teslimatıyla sizlere en hızlı iş  imkanı sağlıyor. Tek yapmanız gereken bize ulaşarak size kısa sürede hizmet verebilmemiz. Asma tavan, alçıpan , dekorasyonun tek alçıpancısı olarak müşterilerimizi bekliyoruz. İşi bize bırakın ve mükemmel işçiliğimizi test edin.